Aktualności

 • KOMUNIKAT NARODOWEGO CENTRUM KRWI

  w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018

  więcej

 • Konferencja "Choroby serca, a choroby płuc"

  W dniach 7-8 marca odbywa się konferencja "Choroby serca a choroby płuc", której organizatorem jest m.in. Zakład Kardiologii Instytutu Matki i Dziecka.

   

  więcej

 • Koncert Michała Wiśniewskiego i Tomka Luberta na oddziale chirurgii onkologicznej

  Na specjalne zaproszenie Fundacji Spełnionych Marzeń na oddziale chirurgii onkologicznej odbył się koncert akustyczny Michała Wiśniewskiego przy akompaniamencie – muzyka i kompozytora - Tomka Luberta. Michał zaśpiewał dla pacjentów swoje największe przeboje.

  więcej

 • Wieczór z Sambą Brazylijską na oddziale chirurgii onkologicznej

  Zgodnie tradycją karnawałową, Fundacja Spełnionych Marzeń zorganizowała dla pacjentów oddziału chirurgii onkologicznej wieczór z Sambą Brazylijską. W karnawałową atmosferę wprowadził dzieci główny animator widowiska Paweł Kucharczyk - znawca samby i muzyki brazylijskiej, wzbogacając program artystyczny barwnymi opowieściami o największym na świecie karnawale w Rio.

  więcej

 • DZIEŃ CHOREGO W INSTYTUCIE MATKI I DZIECKA

  Każdego roku 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Ustanowił go Jan Paweł II wyznaczając 11 lutego dniem, który ma szczególnie uwrażliwić na cierpienie pacjentów, a także zachęcić do wspierania lekarzy i duszpasterzy, którzy pomagają chorym.
   

  więcej

Patronaty i współpraca

Instytut Matki i Dziecka 01-211 Warszawa ul. Kasprzaka 17a,  tel. 22 32 77 000, 22 32 77 001

Poczta IMiD

Czy wiesz że...

w Instytucie powstała pierwsza w Polsce Klinika Neurologii Dzieci i Młodzieży - 1961r.