Aktualności

Uroczyste otwarcie nowo wyremontowanych przestrzeni | Urodziny Fundacji IMiD

Dzisiaj w Instytucie odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanych i nowo wyposażonych przestrzeni; Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży, Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Bloku Operacyjnego wraz z Odcinkiem Pooperacyjnym Kliniki Chirurgii Dzieci i Młodzieży. Środki na ten cel pochodziły głównie z funduszy unijnych, z Ministerstwa Zdrowia oraz budżetu Instytutu. Blisko połowa remontu odbyła się w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko Działanie 9.2.

Częściowego wsparcia udzieliły również fundacje blisko związane z Instytutem Matki i Dziecka – Fundacja Herosi, Fundacja Rozszczepowe Marzenia oraz Fundacja Instytutu Matki i Dziecka. Inwestycja wyniosła blisko 18 milionów złotych.

Wydarzeniem towarzyszącym były 5 urodziny Fundacji Instytutu Matki i Dziecka. Wydarzenie było pierwszą częścią obchodów pięciolecia Fundacji. Podczas rodzinnego pikniku odbyły się gry i zabawy dla dzieci, malowanie buziek, dmuchanie balonów, oraz dzielenie wielkiego urodzinowego tortu!

Dziękujemy za udział i zorganizowanie strefy dziecięcej Fundacji Onico, Fundacji Nutricia oraz Fundacji Szkoła na widelcu!

Podczas wydarzenia odbył się także spektakl dziecięcy zorganizowany przez Prekursor Artystyczny, któremu w imieniu małych widzów serdecznie dziękujemy!

Data utworzenia informacji: 10 czerwca 2019 r. 14:29 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Katarzyna Jankowska

Wróć