Aktualności

UWAGA! Odwołane konsultacje ambulatoryjne

UWAGA! Odwołane konsultacje ambulatoryjne

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, ogólnopolską grupą pacjentów w Instytucie Matki i Dziecka oraz zaleceniami, by ograniczać kontakt i przemieszczanie się, pragniemy poinformować, że część wizyt ambulatoryjnych została odwołana (i zostanie przeniesiona na późniejszy termin) lub zostanie przeprowadzona za pośrednictwem usług telemedycznych.

Sekretariaty poszczególnych poradni będą się z Państwem bezpośrednio kontaktować by przekazać informacje od lekarzy i ustalić szczegóły konsultacji.
Recepty w przypadku potrzeby kontynuacji leczenia oraz ewentualne zwolnienia będą wystawiane poprzez portal pacjent.gov.pl. Z tego miejsca pragniemy zachęcić do aktywacji konta.

W przypadku, gdy wizyta w ambulatorium jest konieczna, prosimy o zmniejszenie liczby opiekunów do jednej osoby. Jeśli występują u Państwa objawy infekcji lub objawy występują u osoby z bliskiego otoczenia Pacjenta lub Opiekuna, prosimy o odwołanie wizyty. Prosimy również o wyrozumiałość i kierowanie się ogólnym dobrem i troską o zdrowie innych Pacjentów Instytutu Matki i Dziecka, których odporność jest obniżona, jak i Pracowników Instytutu Matki i Dziecka, którzy z tymi Pacjentami mają bezpośredni kontakt.

Pragniemy zapewnić Państwa, że robimy wszystko co w naszej mocy, by ta wymagająca zaangażowania wielu osób sytuacja nie stanowiła przeszkody w dalszym leczeniu Pacjentów.

Data utworzenia informacji: 11 marca 2020 r. 13:12 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Katarzyna Jankowska

Wróć