Aktualności

UWAGA! Zakaz odwiedzin w IMID

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną, zarządzeniami rządu RP oraz zaleceniami GIS, by zapewnić nam wszystkim bezpieczeństwo, chcemy przekazać, że został wprowadzony zakaz odwiedzin Pacjentów w Instytucie Matki i Dziecka.

Dotyczy to osób chcących uczestniczyć w porodzie, odwiedzających kobiety po porodzie oraz pacjentki na oddziale ginekologii oraz patologii ciąży. Przy dziecku może przebywać tylko jeden opiekun.

Zgodnie z aktualną wiedzą, jedyną metodą zwalczania epidemii wirusa COVID-19 jest przerwanie jego dróg szerzenia.

Bardzo prosimy o stosowanie się do zarządzeń rządu RP, zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a także naszych wewnętrznych uregulowań, w tym poważne traktowanie informacji przekazywanych Państwu przez nasze callcenter czy sekretariaty klinik i zakładów.

W przypadku objawów takich jak gorączka, bóle mięśniowe, zmęczenie, duszność, trudności z oddychaniem proszę przede wszystkim kierować się instrukcjami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wszelkie informacje udzielane są pod całodobowym numerem: 800 190 590 lub można je znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady


dr n. med. Tomasz Maciejewski

Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka

Data utworzenia informacji: 13 marca 2020 r. 16:36 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Katarzyna Jankowska

Wróć