Aktualności

Wspieraj Instytut z okazji Dnia Matki - marka Chylak

Ostatnie tygodnie pokazały nam, ile można zrobić, działając solidarnie i jak ważne jest poczucie wspólnoty. Chcemy być razem i pomagać razem.

Marka Chylak powstała z myślą o kobietach i tworzą ją kobiety. Pracują teraz z domów, łącząc pracę z macierzyństwem. Ich pierwszą myślą w obliczu zagrożenia było chronić naszych bliskich, dlatego chcą okazać wsparcie rodzicom walczącym o zdrowie swoich dzieci na co dzień.

"Poczucie bezpieczeństwa jest szczególnie istotne w szpitalu, w którym pacjentami są dzieci, dlatego w obliczu pandemii zdecydowaliśmy się działać szybko i natychmiast wsparliśmy instytucję wyjątkowo bliską naszemu sercu – Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Miesiąc temu przekazaliśmy część dochodu ze sprzedaży najnowszej kolekcji Fundacji Instytutu. Dzięki tym pieniądzom zakupione zostały środki do dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń medycznych, stacje dezynfekujące, maty do dezynfekcji przy wejściach oraz kamera termowizyjna. Mamy nadzieję, że dzięki nim najmłodsi pacjenci, ich rodzice i personel szpitala będą mogli poczuć się bezpieczniej i skupić na walce o zdrowie.

To dopiero początek. Chcemy pomagać dalej! Z okazji Dnia Matki przeznaczymy całkowity przychód ze sprzedaży ośmiu wybranych produktów – w tym także bestsellerów – na wsparcie Instytutu Matki i Dziecka.

To wszystko jest możliwe dzięki naszym klientkom i klientom.

Bądźmy razem i pomagajmy razem"

Marce Chylak dziękujemy za wsparcie! Torebki można kupić pod adresem: https://chylak.com/pl/pl/collection/imid

Data utworzenia informacji: 21 maja 2020 r. 14:56 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Katarzyna Jankowska

Wróć