Aktualności

Zakup Aparatu do laseroterapii PhysioGo dzięki 1%

Z 1% z PIT za 2016 r. Instytut Matki i Dziecka zebrał 20 719,60 zł, które w całości przeznaczył na zakup Aparatu do laseroterapii PhysioGo 400C. Cena aparatu 22 000 zł - (różnica 1 280,40 zł została zapłacona ze środków własnych IMiD)
 
Aparat do laseroterapii PhysioGo 400C jest wyposażony w sondę punktową światła czerwonego i podczerwonego o dwóch długościach fali, w skaner laserowy o określonej wielkości pola naświetlanego oraz w sondę prysznicową. Do tej pory Zakład Usprawnienia Leczniczego  nie dysponował urządzeniem o tak dużych możliwościach terapeutycznych. PhysioGo pozwoli na zwiększenie dostępności do nowoczesnych metod fizykoterapii i poszerzy ofertę w ramach kontraktu z NFZ. Urządzenie będzie wykorzystane w leczeniu zarówno dzieci jak i dorosłych w ramach opieki ambulatoryjnej. Zwiększy ono skuteczność terapii i przyczyni się do podniesienia jakości świadczonych usług przez Poradnię Rehabilitacyjną. Posiadając tego typu laser Instytut nie będzie odstawał poziomem oferty leczniczej od innych placówek, a w wielu przypadkach może stać się konkurencyjnym.
 

Przypominamy, że Instytut Matki i Dziecka posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i w związku z tym, można przekazać 1% podatku na rzecz pacjentów naszych poradni i klinik.

Jak przekazać 1% podatku na rzecz Instytutu Matki i Dziecka?

W formularzu PIT: wpisz numer: KRS 0000338389

W rubryce "Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%":

10237- Grupa OPP - Instytut Matki i Dziecka

Data utworzenia informacji: 24 stycznia 2018 r. 11:17 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Daria Olko

Wróć