Ogłoszenia o pracę - bieżące

Higienistka Stomatologiczna

Instytut Matki i Dziecka zatrudni osobę na stanowisko - Higienistka Stomatologiczna w Poradni Ortodontycznej.

Umowa na okres próbny w wymiarze 1 etatu - godz. 7.30.-15.00

Opis stanowiska pracy:

Praca z lekarzami na cztery ręce,

Przeprowadzanie instruktażu w zakresie higieny jamy ustnej,

Przygotowanie pacjenta do zabiegu,

Wykonywanie fotografii zewnątrzustnych i wewnątrzustnych pacjenta,

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach zabiegowych,

Archiwizowanie modeli diagnostycznych,

Współpraca z pracownią wykonującą modele diagnostyczne oraz aparaty ortodontyczne,

Przygotowanie do sterylizacji,

Przygotowanie stanowiska pracy między pacjentami,

Przygotowanie oraz kontrola zamówień,

Rejestracja odpadów medycznych,

Przygotowanie narzędzi i sprzętu.

Wymagane kursy, uprawnienia:

Ukończona szkoła higienistek.

Wymagania konieczne:

Doświadczenia w pracy w gabinecie ortodontycznym,

Umiejętność pracy z komputerem (znajomość Microsoft Office).

Wymagania mile widziane:

Efektywna komunikatywność,

Wysoki poziom empatii i kultury osobistej,

Chęć niesienia pomocy ludziom, zwłaszcza dzieciom,

Bezkonfliktowość,

Umiejętność w zespole.

Data utworzenia informacji: 08 lipca 2020 r. 13:15 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna