Ogłoszenia o pracę - bieżące

Specjalistę ds. kadr

Instytutu Matki i Dziecka zatrudni Specjalistę ds. kadr

Rodzaj umowy:

    • umowa na zastępstwo

Wymiar etatu:

    • 1 etat

Opis stanowiska:

      • prowadzenie spraw pracowniczych w zakresie administracji kadrowo-płacowej,
      • prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów i innych dokumentów z zakresu prawa pracy,
      • obsługa systemu kadrowo-płacowego INFOMEDICA oraz programu Płatnik,
      • rozliczanie czasu pracy,
      • monitorowanie zmian obowiązujących przepisów prawa oraz odpowiednie ich zastosowanie w sprawach kadrowych,
      • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych na potrzeby Instytutu oraz instytucji zewnętrznych (np. GUS, PFRON),
      • budowanie relacji z pracownikami i dbanie o pozytywny wizerunek działu.

Wymagania:

      • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: ZZL, ekonomia, prawo),
      • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
      • samodzielności w rozliczaniu harmonogramów czasu pracy,
      • praktycznej znajomości prawa pracy oraz przepisów ZUS,
      • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office – w szczególności Excel,
      • dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu.

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail: karolina.komarnicka@imid.med.pl ( w tytule maila prosimy podać stanowisko)